LISY. Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W naszej szkole miały one miejsce 29 listopada. Dobra muzyka i ciekawe konkursy sprawiły, że wszyscy bawili się znakomicie. Każdy znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku oraz loterii fantowej, która w naszej szkole jest wieloletnią tradycją.

Rada rodziców zatroszczyła się o poczęstunek, a samorząd uczniowski wraz z opiekunem i nauczycielami zadbali o odświętną dekorację, zorganizowali muzykę i wróżby andrzejkowe oraz loterię fantową.

Wszyscy się świetnie bawili, dzieci nie chciały iść do domu. Wypieki na buziach świadczyły o miłej zabawie. Impreza andrzejkowa dostarczyła wszystkim wiele miłych wrażeń.

Krzysztof Kożak
SP w Lisach

 

 
Wyszukiwarka

Loading