Loading


BANIE MAZ. 29 sierpnia odbyło się uroczyste otwarcie placu rekreacyjno-sportowego w Baniach Mazurskich w tzw. "wądołach". Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury i Promocji, Gminna Biblioteka Publiczna oraz młodzież realizująca projekt w ramach programu Równać Szanse.

Dla uczestników imprezy przygotowano wiele atrakcji. W każdej części placu prowadzone były inne działania: gry, zabawy, rozgrywki w ping-ponga, ćwiczenia na siłowni plenerowej, przestrzenny rysunek ,malowany na dużej folii przez najmłodsze dzieci. Aby nie zabrakło sił do zabawy, posilić się można było kiełbasą z grilla lub ogniska. Atmosferę umilała muzyka. Była to świetna okazja na wspólne spędzenie popołudnia w gronie rodzinnym. Pogoda sprzyjała, słońce świeciło, a zabawie nie było końca. Mamy nadzieje, że wspólnie spędzony dzień dał wiele radości. Dziękujemy tym starszym i młodszym za uczestnictwo w otwarciu placu rekreacyjno-sportowego.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!