Loading


BANIE MAZ. Z 20 na 21 lipca odbyła się pierwsza wakacyjna nocka w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich. Pierwszym puntem wieczoru (o ile nie najważniejszym) było zdobycie karimaty i w związku z tym, że nie posiadamy za dużo wolnej przestrzeni, odbył się wyścig o zajęcie najlepszego miejsca do spania. W trakcie oczekiwania na grę terenową, zagraliśmy w gry planszowe. Około godziny 21.00 zaopatrzeni w latarkę, długopis i notes wyruszyliśmy w kilkukilometrową trasę wokół Bań. Nocne podchody związane były z odnalezieniem „ofiary” i odgadnięciem, kto stoi za tym „morderstwem”. Po drodze mieliśmy do wykonania różne zadania i zbieraliśmy dowody, jakie zostawiał po sobie zabójca. Najwięcej było makaronów, więc dzieci szybko zorientowały się, kto jest oprawcą. Na końcu na uczestników zabawy czekała nagroda - kosz pełen lizaków. Po tak wyczerpującym spacerze dzieci i młodzież z apetytem zjedli pizzę z miejscowej piekarni.

Serdecznie dziękujemy dla tych uczestników grupy projektowej Równać szanse "Pozytywnie nakręcamy się w dorosłość", którzy zajęli się przygotowaniem i przeprowadzeniem tak wspaniałej i pełnej emocji gry terenowej.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!