Loading


SURMINY. OSP w Surminach zaprasza wszystkich strażaków z powiatu gołdapskiego do udziału już w trzeciej edycji turnieju piłki siatkowej drużyn OSP i PSP o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP.
Odbędzie się on 15 lipca o godzinie 12.00 na boisku "Bielik" przy świetlicy wiejskiej w Surminach.

- Mamy wiele atrakcji w programie, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą bliżej poznać pracę strażaka czy sprzęt z jakim ma styczność. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w postaci zabaw i konkursów z nagrodami. Gwarantujemy dobrą zabawę, poczęstunek dla wszystkich gości oraz nagrody dla uczestników rywalizacji - informuje organizator.

Drużyny chętne do udziału proszone są o zgłaszanie się do 8 lipca pod numerem tel. 692-877-644. Pod tym numerem można też uzyskać dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!