Loading


BANIE MAZ. Za nami tegoroczna noc świętojańska. Była w miarę pogodna i spokojna, ale chłodna jak na tą porę roku - jednym słowem pogoda nie w pełni taka jaka powinna być. Ta magiczna noc rozpoczęła się o godzinie 18.00, kiedy na scenie swoje umiejętności zaprezentowały po kolei dzieci i młodzież z Bań Mazurskich, a następnie zaproszone zespoły: Cortez i Kontrabanda Lidzbarka Warmińskiego oraz Axel z Gołdapi. Dla uczestników wydarzenia przygotowano wiele atrakcji. :) Gry, zabawy i konkursy nie tylko dla dzieci, prowadzone przez młodzieżową grupę projektową Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich oraz strefę dziecka, w której na najmłodszych czekały zabawy poduszkowe, zjeżdżalnie, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn. Gdy zapadł zmrok rozpalono ognisko, przy którym odbyła się degustacja pieczonego prosiaka. Całe wydarzenie zakończyła wspólna zabawa przy muzyce zespołu Axel. W trakcie zabawy tanecznej ogłoszono również zwycięzców i wręczono nagrody dla uczestników konkursów siłaczy oraz poszukiwania kwiatu paproci. Mamy nadzieję, że to święto udało nam się wszystkim spędzić w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

Organizatorami tegorocznej nocy świętojańskiej w Baniach Mazurskich byli GOKiP, GBP oraz młodzieżowa grupa projektowa w ramach działań bibliotecznych z programu Równać Szanse. Świetna atmosfera i dobra zabawa towarzyszyły wszystkim do końca imprezy i za to serdecznie dziękujemy!

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!