BANIE MAZ. 14 czerwca w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich odbyła się druga w tym roku akcja krwiodawcza organizowana przez naszą straż. Do oddania tego życiodajnego płynu zgłosiło się 27 osób, z czego pani doktor z WCKIK w Ełku dopuściła 22 osoby. Cieszymy sie, że nasze akcje odbierane są przez was z taką sympatią i z akcji na akcje przybywa nowych krwiodawcow. To duży sygnał dla nas, że to, co robimy, jest komuś potrzebne.

Dziękujemy pięknie OSP ŻABIN za uczestnictwo w akcji, dziękujemy Studiu Reklamy Grafix w Gołdapi za ufundowanie trzech pamiątkowych kubków, które zostały wręczone pierwszej, dziesiątej i dwudziestej osobie oddającej krew. Słowa podziękowania należą się także dla wójta gminy Banie Mazurskie -pana Łukasza Kuliś, który zawsze z chęcią udostępnia nam lokum, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać się nasze akcje.

Kochani. 14 czerwca przypada Światowy Dzień Krwiodawcy. Pragniemy wam serdecznie podziękować za dar krwi. Wasza chęć niesienia bezinteresownej pomocy jest godna uznania i naśladowania. Życzymy wam dużo zdrówka, radości, pomyślności. Oby dobro, które czynicie zawsze do was wracało.

Już dziś zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 13 września.

OSP w Surminach

 

 

Wyszukiwarka

Loading