Loading


BANIE MAZ. 14 czerwca w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich odbyła się druga w tym roku akcja krwiodawcza organizowana przez naszą straż. Do oddania tego życiodajnego płynu zgłosiło się 27 osób, z czego pani doktor z WCKIK w Ełku dopuściła 22 osoby. Cieszymy sie, że nasze akcje odbierane są przez was z taką sympatią i z akcji na akcje przybywa nowych krwiodawcow. To duży sygnał dla nas, że to, co robimy, jest komuś potrzebne.

Dziękujemy pięknie OSP ŻABIN za uczestnictwo w akcji, dziękujemy Studiu Reklamy Grafix w Gołdapi za ufundowanie trzech pamiątkowych kubków, które zostały wręczone pierwszej, dziesiątej i dwudziestej osobie oddającej krew. Słowa podziękowania należą się także dla wójta gminy Banie Mazurskie -pana Łukasza Kuliś, który zawsze z chęcią udostępnia nam lokum, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać się nasze akcje.

Kochani. 14 czerwca przypada Światowy Dzień Krwiodawcy. Pragniemy wam serdecznie podziękować za dar krwi. Wasza chęć niesienia bezinteresownej pomocy jest godna uznania i naśladowania. Życzymy wam dużo zdrówka, radości, pomyślności. Oby dobro, które czynicie zawsze do was wracało.

Już dziś zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się 13 września.

OSP w Surminach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!