Loading


MICZUŁY. Za nami drugi turniej szachowy w Miczułach. Odbył się w sobotę, 9 czerwca. Tym razem do rozgrywek dorosłych uczestników przyłączyły się również najmłodsze dzieci, rywalizujące ze sobą w formie zabawy. Po instruktarzu, który udzielił im pan Łukasz, dziecięcym rozgrywkom nie było końca. Zwycięzcy turnieju szachowego:
  I miejsce - Daniel Baran
  II miejsce - Robert Pietrzak
  III miejsce – Paulina Barczak
zostali uhonorowani statuetkami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sołtysa sołectwa Miczuły oraz GOKiP. Upominki dla osób uczestniczących w rozgrywkach oraz pani sołtys za integrację środowiska szachowego wręczył wójt gminy wraz z przewodniczącą rady gminy. Warto dodać, że turniej przebiegał w miłej atmosferze, a zawodnicy rywalizowali ze sobą w sportowym duchu fair play. :) Po rozgrywkach dla wszystkich uczestników był grill, pyszne ciasto oraz słodycze i napoje. Poczęstunek przygotowali mieszkańcy sołectwa Miczuły. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju i dziękujemy za zaangażowanie się w jego sprawny przebieg, a wszystkim uczestnikom za aktywny udział i mile spędzony czas.

GOKIP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!