Loading


BANIE MAZ. Jak co roku, 1 czerwca zorganizowaliśmy radosny Dzień Dziecka. Do organizacji tegorocznego wydarzenia przyłączyły się: OSP Banie Mazurskie, OSP Grodzisko, Placówka Straży Granicznej w Baniach Mazurskich, GBP w Baniach Mazurkich  oraz Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi.

W ten piękny, słoneczny dzień na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zabawa na „dmuchańcach”, malowanie twarzy, magiczny kolorowy piasek dla najmłodszych, bańki mydlane, pokaz sprzętu i pojazdów straży pożarnej, straży granicznej oraz policji. Dzieci mogły usiąść za kierownicą aut oraz sprawdzić działanie świetlnych i dźwiękowych sygnałów. Nie zabrakło konkursów sportowych ze strażakami, które w ten upalny dzień miały wiele amatorów. Wszyscy razem wspaniale się bawiliśmy! Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Zapraszamy za rok na kolejny Dzień Dziecka.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zorganizowania tego wydarzenia. Szczególne podziękowania należą się funkcjonariuszom służb mundurowych oraz wolontariuszom – młodzieży, bez której wspólne zabawy nie były by tak atrakcyjne.

Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Maz.