Loading


GMINA BANIE MAZ. 26 maja po godz. 20.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że na trasie Grodzisko - Dąbrówka Polska mężyczna wjechał samochodem do rowu.

Świadek, który widział zdarzenie, chciał udzielić poszkodowanemu niezbędnej pierwszej pomocy. Okazało się jednak, że 45-letni kierowca volswagena golfa nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Za to wstępna rozmowa z nim wykazała, że jest pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Na miejsce natychmiast wezwano gołdapskich funkcjonariuszy. Policjanci ruchu drogowego ustalili, że mężczyzna podróżował sam, był pijany i nie udało mu się utrzymać panowania nad autem. W wyniku tego zjechał na pobocze, a następnie do rowu. Badania alkomatem wykazały, że miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Okazało się również, że w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania.

Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mieszkaniec gminy Banie Mazurskie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności oraz kilkutysięczna grzywna.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!