Loading


BANIE MAZ. Wczoraj przed południem na terenie tzw. „wądołów” przy ul. Kętrzyńskiego w Baniach Mazurskich, patrol saperski zabezpieczył ok. 60 kg bombę lotniczą z czasów II wojny światowej. Na niebezpieczny ładunek ogromnych rozmiarów natknięto się podczas prac ziemnych związanych z budową placu rekreacyjno-sportowego w Baniach Mazurskich.

Na miejscu pojawili się strażacy OSP Banie Mazurskie, którzy wspólnie z OSP Surminy oraz policją zabezpieczyli teren interwencji saperów. Ewakuowano uczniów oraz pracowników pobliskiej szkoły, o zagrożeniu poinformowano również pobliskich mieszkańców. Akcja przebiegła sprawie i niedługo po przyjeździe specjalistów, uczniowie mogli wrócić na zajęcia, a mieszkańcy do swoich domów.

UG w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!