Loading


BANIE MAZ. 10 maja Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich. Przeczytaliśmy naszym milusińskim opowiadanie pt. „Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca". Dzieci z dużą uwagą wysłuchały opowiadania i jednogłośnie stwierdziły, że nosorożec nie powinien latać. W drugiej części spotkania przygotowaliśmy małym tropicielom zakładki do książek. Każdy na swojej zakładce musiał odcisnąć pieczątki. Zabawa nie miała końca, praca z dociskiem drukarskim sprawiła dzieciom wielką frajdę i przyniosła dużo uśmiechu na twarzy. Na koniec spotkania przedszkolaki sprawiły nam wielką niespodziankę, otrzymaliśmy kwiaty i dyplom z okazji Dnia Bibliotekarza.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!