Loading


BANIE MAZ. 20 maja w Baniach Mazurskich już po raz 30 odbędzie się Mazurski Bieg Uliczny. Zgłoszenia chętnych do startu przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pocztą tradycyjną (Zespół Placówek Oświatowych, 19-520 Banie Mazurskie, ul. Konopnickiej 12). Zapisać będzie się też można u organizatora w dniu zawodów w godz. 8.00-9.30. Otwarcie imprezy odbędzie się o godzinie 10.00, kwadrans później wystartuje pierwszy bieg.

Uczestnicy w zależności od kategorii, będą mieli do pokonania od 100 do 3000 metrów. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal. Na najlepszych czekają puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrody będą też losowane wśród wszystkich uczestników biegów.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!