Loading


BANIE MAZ. W tym roku w długi majowy weekend pogoda dopisała. Było słonecznie i ciepło, w sam raz, by korzystać z ofert kulturalnych przygotowanych dla mieszkańców.

1 maja w auli GOKiP odbył się Festiwal Piosenki i Poezji Patriotycznej, w trakcie którego na scenie prezentowali się przedstawiciele różnych instytucji. W tym dniu odbył się również turniej piłki nożnej dla dzieci, który przeprowadzono na orliku.

Kolejny majowy dzień skierowany był do rodzin. Występy artystyczne, gry i zabawy odbyły się na stadionie gminnym. Na scenie oprócz występów wokalnych i muzycznych, zaprezentowały się zespoły taneczne. Był to ich pierwszy występ na dużej scenie. Mimo stresu jaki towarzyszył im przed pierwszym wejściem na scenę, poradzili sobie koncertowo. W tym dniu na scenie gościnnie wystąpił również zespół Kontrabanda. Wspaniały koncert, podczas którego zespół zaprezentował znane przeboje, zachęcił do śpiewu zgromadzoną publiczność, która ten dzień zamiast "ogródkowego grilla" postanowiła spędzić razem z nami, doskonale bawiąc się. Festyn rodzinny zakończyła zabawa taneczna z zespołem Centrum.

3 maja odbył się kolejny już Przegląd Amatorskich Grup Kabaretowych. W auli GOKiP oprócz kabaretów wystąpił tekściarz i parodysta przedstawiający zabawne monologi, rozbawiające do łez zgromadzoną publiczność. Po występach kabaretowych na scenie pojawiła się Druga M - śpiewający sobowtór Maryli Rodowicz. Gość muzyczny wieczoru był niespodzianką przygotowaną dla mieszkańców na zakończenie dni majowych w naszej gminie. Jego występ zachęcił nie tylko do wspólnych śpiewów, ale i tańców gwarantujących moc niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy wszystkim artystom, którzy w trakcie trzech majowych dni zapewnili nam wspaniały program artystyczny. Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom - uczestnikom imprez, którzy pomimo wspaniałej pogody zdecydowali się z nami spędzić majówkę.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!