Loading


BANIE MAZ. Siedem drużyn stoczyło w sobotę na orliku w Baniach Mazurskich pojedynek w VIII Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gołdapskiego. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwał organizator Krzysztof Zaręba.

Zwycięska okazała się drużyna Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie, drugie miejsce zajęła ekipa Ar-Tir Suwałki, trzecie Tęcza Gołdap. Najlepszym strzelcem został Maciej Waluśkiewicz (Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie), najlepszym bramkarzem Paweł Rejmontowicz (Ar-Tir Suwałki), a najlepszym zawodnikiem turnieju Kamil Podziewski (Tęcza Gołdap). Nagrody ufundował i wręczył starosta gołdapski Andrzej Ciołek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

tabela
1. Ekipa Zdziśka Kowale Oleckie
2. Ar - Tir Suwałki
3. Tęcza Gołdap
4. Prażubr Banie Mazurskie
5. Żubr Budry
6. Żelazki Team
7. Akademia Piłkarska 2017 Banie Mazurskie

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!