Loading


BANIE MAZ. Frekwencja oraz żywiołowe reakcje zgromadzonej widowni były dowodem na to, że impreza wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych w naszej gminie. Jak powiedział Ojciec Święty Jan Paweł II: „Ludzie myślą, że żeby śpiewać trzeba mieć głos. A ja mówię: żeby mieć głos trzeba śpiewać!”

III Festiwal Piosenki Papieskiej „Nutka do nieba w hołdzie Janowi Pawłowi II” odbył się w niedzielę, 15 kwietnia. Na scenie w GOKiP wystąpili wykonawcy, którzy zaśpiewali pieśni dla Jana Pawła II. Wykonywane utwory ukazywały wartości, jakie promował, wielokrotnie przy tym podkreślając, jak ważna w dziejach naszego narodu była kultura, jak wiele zawdzięczamy ludziom, którzy ją pielęgnują, tworzą i przekazują następnym pokoleniom. Dzięki artystom występującym w trakcie festiwalu mogliśmy poznawać kulturę w jak najszerszym jej wymiarze. Dziękujemy solistom i zespołom z Bań Mazurskich, Budr i Żabina za przepiękne występy artystyczne oraz pani Romie Fedorowicz za recytacje autorskich wierszy, wprowadzających w nastrój pełny zadumy, refleksji i skupienia.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!