Loading


BANIE MAZ. Kolejny w tej kadencji list otwarty postanowił napisać wójt Łukasz Kuliś do starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka. Temat jak zawsze ten sam - drogi powiatowe na terenie gminy Banie Mazurskie.

Zważywszy na to, że starosta Andrzej Ciołek nie ma czasu rozmawiać z radnymi gminnymi (lub traktuje ich z góry jak podczas jednej ubiegłorocznych z sesji rady gminy, kiedy to nakrzyczał na radę i wójta, po czym opuścił posiedzenie, nie dając szansy radnym na odpowiedź; włodarzy gminnych oraz  obecnych na sesji sołtysów i mieszkańców bardzo zbulwersowało wówczas zachowanie powiatowego włodarza), taka forma kontaktu między samorządami nie dziwi.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią listu.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie