Loading


BANIE MAZURSKIE. 27 marca po raz kolejny na warsztatach plastycznych gościliśmy dzieci 3- i 4-letnie. Głównym tematem zajęć było kolorowe jajeczko wielkanocne. Maluszki poprzez zabawę poznały różne metody ozdabiania pisanek. Kolejny dzień to warsztaty z dziećmi 5- i 6-letnimi, w trakcie których uczestnicy samodzielnie tworzyli kurczaczka. Podczas dwóch pracowitych dwóch dni, spod rąk dzieci wyszły przepiękne dekoracje wielkanocne, które ozdobią świąteczne stroiki. W ten sposób zakończyliśmy serię warsztatów poświęconych Wielkanocy.

Wszystkim uczestnikom zajęć, ich rodzinom oraz mieszkańcom gminy życzymy zdrowych, pogodnych świąt wielkanocnych, przepełnionych radością i miłością. Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół, oby ten czas upływał wam w miłym, wiosennym nastroju.

Już po świętach na naszych milusińskich czekają kolejne ciekawe zajęcia i różnorodne warsztaty.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie