Loading


BANIE MAZ. 13 marca wójt Łukasz Kuliś przy kontrasygnacie skarbnika Władysława Biłasa podpisał umowę z wykonawcą na wykonanie przebudowy ul. Słonecznej w Baniach Mazurskich. Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości obecnie żwirowa, pełna ubytków droga, zamieni się w komfortową i bezpieczną trasę o nawierzchni bitumicznej. Wykonanie tej inwestycji sprawi, że w połączeniu ze zrealizowaniem zeszłorocznej inwestycji dot. przebudowy ul. Jasnej, którą również obecnie pokrywa asfalt, w Baniach Mazurskich powstanie w pełni funkcjonalne połączenie drogowe o nawierzchni najwyższej jakości. Efektem kolejno realizowanych inwestycji będzie znacznie wygodniejszy dojazd mieszkańców do swoich miejsc zamieszkania, sklepów i obiektów użyteczności publicznej, takich jak np. cmentarz komunalny, na którego terenie w ostatnim czasie również wykonano wiele prac, doprowadzających jego estetykę oraz funkcjonalność do prawidłowego stanu.

Urząd Gminy w Baniach Mazurskich

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!