Loading


BANIE MAZ. Z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa, wczoraj w Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie wójta z sołtysami z terenu gminy Banie Mazurskie. Podczas niego wójt Łukasz Kuliś życzył zebranym przedstawicielom sołectw dalszych sukcesów i wytrwałości w sprawowanych przez nich funkcjach oraz docenił ich trud włożony w to, by mieszkańcom poszczególnych sołectw żyło się jak najlepiej. Nie zabrakło również rozmów o bieżącym funkcjonowaniu Urzędu Gminy, jak i tych dotyczących m.in. stanu dróg powiatowych oraz działań dążących do poprawy zasięgu telefonii komórkowej. Spotkanie to przebiegło w miłej atmosferze. W ramach uznania zasług każdy z przybyłych na to spotkanie sołtysów otrzymał zestaw gminnych upominków oraz gadżetów.

UG w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!