Loading


BANIE MAZ. Wyjątkowy wieczór koncertowy z okazji Dnia Kobiet, który odbył się w auli GOKiP, cieszył się dużym zainteresowaniem. Panie, które przybyły na naszą uroczystość, powitał wójt gminy Łukasz Kuliś, składając serdeczne życzenia z okazji ich święta. Na ręce dyrektor GOKiP wójt przekazał tort jako miły poczęstunek dla wszystkich pań. Kolejnym upominkiem były róże, wręczone paniom przez wiceprzewodniczącego rady gminy Jana Gwoździa. Po oficjalnym otwarciu uroczystości, rozpoczęła się część artystyczno- rozrywkowa. Artyści prezentujący się na scenie w ciekawy i pełen niespodzianek sposób zapewnili fantastyczną zabawę i niepowtarzalny klimat imprezy. Dobry humor w skeczach, przeplatany występami wokalnymi dał widzom zastrzyk pozytywnej energii. :) Po zakończeniu części artystycznej wszystkich zaproszono na spotkanie autorskie z pisarką i malarką Lidią Liszewską, autorką opowieści o miłości pt. „Napisz do mnie”. Uroczyste obchody Dnia Kobiet zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez pracowników GOKiP. Dziękujemy wszystkim paniom za tak liczne przybycie.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!