Loading


BANIE MAZ. 1 marca w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" do Gminnej Biblioteki Publicznej w Baniach Mazurskich zaprosiliśmy wszystkie grupy przedszkolne z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich.

Zaproszenie do głośnego czytania przyjęła Izabela Kowal, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Baniach Mazurskich. Przeczytała ona dzieciom bajkę pt. "Przygody kropli wody" Marii Terlikowskiej. Książka łączy bajkową przygodę tytułowej bohaterki z podstawową wiedzą w zakresie przyrody. To znakomity przykład książki edukacyjnej dla przedszkolaków.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!