Loading


GMINA BANIE MAZ. Uwaga, uwaga kochane wampirki! Jest nam niezmiernie miło Was zaprosić na pierwszą w tym roku, organizowaną przez nas akcję krwiodawczą, która odbędzie się 8 marca w godzinach 9.30-14.00 w sali narad Urzędu Gminy w Baniach Mazurskich.

Akcja ta odbędzie się w ramach kampanii "spoKREWnieni służbą" którą patronatem objął minister spraw wewnętrznych i administracji. Jest to ogólnopolska akcja krwiodawstwa mająca na celu oddanie hołdu żołnierzom wyklętym w dniu święta państwowego przypadającego 1 marca, a ustanowionego w 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Na każdego, kto zechce podzielić się tym życiodajnym płynem czekać będzie tradycyjnie kawa, herbata i coś słodkiego do wyboru. Dodatkowo po akcji rozlosowane zostaną gadżety ufundowane przez LKS "Pogoń" Banie Mazurskie oraz karnet obiadowy od Baru Młyn.

...ale to nie wszystko. Otóż akcja odbędzie się także w dość szczególnym dniu, bo w dniu święta kobiet i z tejże okazji mamy dla naszych dzielnych dawczyń miłą niespodziankę.

Do zobaczenia tłumnie!

OSP w Surminach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!