Loading


WRÓBEL. Policjanci patrolując drogę wojewódzką nr 650 we Wróblu zostali zaalarmowani przez jednego z kierowców, że za nim tzw. wężykiem jedzie vw passat. Policjanci zatrzymali opisywane auto do kontroli. Przypuszczenia kierowcy potwierdziły się. Funkcjonariusze od razu zobaczyli, że mężczyzna siedzący z kierownicą jest pijany i to bardzo. Kiedy mieszkaniec gminy Banie Mazurskie dmuchnął w alkomat okazało się, że ma prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz grożą mu dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów nie krótszy niż 3 lata i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!