Loading


BANIE MAZ. Tłusty czwartek to jedyny dzień w roku, w którym nikt nie zważa na ilość spożywanych słodyczy. W auli GOKiP tego dnia oprócz słodkiego poczęstunku zorganizowaliśmy tańce, gry i zabawy sportowo-rekreacyjne dla dzieci. Rozstrzygnęliśmy także konkurs plastyczny pt. „Pokoloruj pączka”. Po sportowych szaleństwach, dzieci zajadając się pysznymi pączkami obejrzały bajkę z Kubusiem Puchatkiem. „Bo jak powiedział Bartek, dziś jest tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła i dobrych pączków naszym dzieciom nasmażyła...”. Do przygotowania wspólnej zabawy dla dzieci przyłączyła się Gminna Biblioteka Publiczna oraz rada rodziców ze szkoły w Baniach Mazurskich.

Już dziś zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat na walentynkowe zajęcia plastyczne, które odbędą się 13 lutego o godz. 9:00 w auli GOKiP.

GOKiP w Maniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!