Loading


BANIE MAZ. 9 stycznia w auli GOKiP odbyła się projekcja filmu „Każdemu wolno kochać... na Mazurach”. Film opowiada historię mieszkańców Mazur w latach 60-tych XX wieku i jest efektem końcowym projektu „Obiektywem kamery – Mazurskie podróże w czasie”, realizowanym przez Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Aktorami lekkiej komedii romantycznej są mieszkańcy miejscowości Budry, Budzewo, Dubeninki i Lisy. Podczas seansu filmowego zgromadzona publiczność doskonale bawiła się, reagując śmiechem na odgrywane sceny romantyczne i utarczki słowne rywali. Gratulujemy wszystkim aktorom za kreatywność i odwagę zmierzenia się z nowym wyzwaniem, jakim było odegranie swoich ról. Czekamy na kolejne odcinki filmu.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!