Loading


BANIE MAZ. Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich podsumowano II edycję konkursu na „Najładniejszą dekorację bożonarodzeniową domów i posesji w gminie Banie Mazurskie”. Ogłoszono go w grudniu, a skierowany był do mieszkańców całej gminy. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 6 uczestników.

Zgłoszone posesje 5 stycznia oceniła komisja w składzie: Zofia Gwóźdź, Maja Ratomska i Jacek Rakowski, którą powołała dyrektor GOKiP. Oto wyniki:
  I miejsce - Urszula Świerzbin
  II miejsce - Dorota Horodko
  III miejsce - Łucja Ługin
  IV miejsce - Krystyna Karp
  V miejsce - Grzegorz Ułanowicz
  VI miejsce - Iwona Wałejko

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy. Wręczyli je wójt gminy Łukasz Kuliś oraz dyrektor GOKiP Beata Budzińska.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!