Loading


BANIE MAZ. W ubiegłym roku po raz pierwszy GOKiP przeprowadził konkurs na najpiękniejszą witrynę świąteczną. O świąteczne wystroje witryn sklepów, zakładów usługowych bądź lokali gastronomicznych w gminie Banie Mazurskie zadbali właściciele placówek. Ich ogromne zaangażowanie, kreatywność, oryginalne pomysły na dekoracje, stały się wizytówką nie tylko tych placówek, ale również całej przestrzeni publicznej w gminie.

Witryny oceniała zewnętrzna komisja konkursowa, która brała pod uwagę głównie kryteria określone w regulaminie konkursu. Dodatkowo oceniany był też wygląd wizualny lokalu wraz z otoczeniem, w jakim jest zaaranżowana świąteczna dekoracja witryny. Uwagę komisji zwrócił wysoki poziom i estetyka wykonanych dekoracji.

Wyniki konkursu:
  I miejsce: Agnieszka Pluta, zakład fryzjerski w Baniach Mazurskich
  II miejsce: Jagoda Kwit, sklep „Jagódka” w Lisach
  III miejsce: Małgorzata Skrzecz, sklep „Kubuś” w Baniach Mazurskich.

Sponsorami nagród w konkursie byli: Bank Spółdzielczy w Węgorzewie oraz firma Bogel-Group. Serdecznie dziękujemy sponsorom za współpracę przy realizacji konkursu, a przede wszystkim za wsparcie finansowe na zakup nagród dla zwycięzców. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w naszym konkursie. Gratulujemy wspaniałych pomysłów, pięknie ozdobionych witryn i kompozycji nawiązujących do świątecznej atmosfery.

GOKiP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!