Loading


GM. BANIE MAZURSKIE. Wczoraj tuż po godzinie 19 policjanci ruchu drogowego z Gołdapi otrzymali zgłoszenie o pieszym bez odblasków, który miał iść środkiem jezdni. Na drodze wojewódzkiej nr 650 w okolicy Wróbla funkcjonariusze zauważyli opisywanego mężczyznę. 31-latek był pijany. Jakby tego było mało, miał na sobie ciemne ubrania i szedł prawą strona jezdni bez żadnych elementów odblaskowych. Zataczał się stwarzając zagrożenie dla siebie i innych. Policjanci po ustaleniu danych 31-latka odwieźli go do domu. Nie uniknie on jednak odpowiedzialności za swoje zachowanie. Policjanci sporządzili z interwencji dokumentację. Wkrótce mężczyzna odpowie za popełnione wykroczenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!