Loading


BANIE MAZ. Miesiąc grudzień to radosny okres oczekiwania świąt Bożego Narodzenia, szczególnie miły dla dzieci. To czas licznych przyjemności związanych z przygotowaniami, do których należy m.in. własnoręczne wykonanie ozdób choinkowych. Wspólne tworzenie kolorowych zawieszek na choinkę dostarczyło dzieciom wiele radości i wprowadziło w świąteczny nastrój.

W dniach 13-14 grudnia Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziły 5/6-latki z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich. Najmłodsi nasi czytelnicy wykonali własnoręcznie ozdoby choinkowe: łańcuchy i ptaszki świąteczne z papieru. W czasie spotkania pani Dorota czytała dzieciom bajkę pt. "Dziewczynka z zapałkami". Wspólne tworzenie kolorowych zawieszek na choinkę dostarczyło dzieciom wiele radości a późniejsze strojenie choinki bibliotecznej wprowadziło uczestników spotkania w świąteczny nastrój.

GBP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!