Loading


BANIE MAZ. Kochani krwiodawcy! Dziękujemy, że nas nie zawiedliście i tak licznie odpowiedzieliście na nasz apel. 18 grudnia do oddania krwi zgłosiło się 30 osób, z czego lekarz po uprzednim zbadaniu z różnych powodów zdrowotnych zdyskwalifikował 3.

13,5 litra życiodajnego płynu udało nam się dzięki wam zebrać, a tym samym zapewne uratować niejedno życie ludzkie, życie noworodków i osób, które pracują w służbach mundurowych i z różnych powodów losowych potrzebują krwi. Właśnie głównie dla takich osób Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zbiera krew.

Serdeczne słowa podziękowania należą się kierownictwu Baru Młyn - państwu Beacie i Adamowi Bazydłom, którzy ufundowali karnet obiadowy do zrealizowania w dowolnym dniu dla jednego krwiodawcy + osoby towarzyszącej. W drodze losowania wygrała go pani Anna Chrunik. Gratulujemy. Miła niespodziankę zrobił nam wójt gminy pan Łukasz Kuliś, fundując prezent niespodziankę pierwszemu krwiodawcy. Pan wójt chętnie także udostępnia nam salę, gdzie w komfortowych warunkach mogą odbywać się nasze akcje.

Podczas akcji udało nam się zebrać sporą ilość zabawek, pluszaków i książeczek, które jeszcze w tym tygodniu trafią do Domu św. Faustyny w Gołdapi, a tym samym uradują zapewne niejedno małe serduszko.

Kolejna akcja 9 marca. Zapraszamy.

Ochotnicza Straż Pożarna w Surminach
organizator akcji krwiodawczej

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!