Loading


BANIE MAZ. Rada gminy w Baniach Mazurskich uchwaliła dziś budżet gminy na rok 2018. Decyzja nie była jednogłośna. Uchwały w tej sprawie nie poparli: Kinga Kawczyńska, Marek Sawków i Karol Szablak. Pozostali, z wyjątkiem nieobecnego Przemysława Kowalskiego, zagłosowali za.

Dochody budżetu planowane są w wysokości 16.015.000zł, w tym majątkowe 443.137zł. Wydatki mają wynieść 16.115.000zł, w tym majątkowe 557.000zł. Deficyt budżetu wyniesie zatem 100.000zł.

W mojej ocenie jest to budżet bardzo dobry, który kolejny raz pokazuje jak i w którym kierunku nasza gmina idzie. Rok 2017 był naprawdę bardzo dobrym rokiem, kolejny zapowiada się równie ciekawie. Mam nadzieję, że większość problemów, które były do tej pory, uda się rozwiązać.

Łukasz Kuliś, wójt gminy Banie Mazurskie

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!