Loading


TARCZYN/BANIE MAZ. 2 grudnia w Tarczynie odbył się XI Międzynarodowy Turniej Mazovia Cup International UFR w kickboxingu i mieszanych sztukach walki w randze zunifikowanego Pucharu Europy Federacji (UFR, WTKA, WKSF, ICO. MFR, WKA, WAKF). 

Klub Sportowy Jaćwing Gołdap sekcja Banie Mazurskie na turnieju w Tarczynie reprezentowało 12 zawodników, którzy walczyli w różnych formach kickboxingu oraz jednej z nowych form federacji MFR. W sumie zdobyli 9 złotych, 10 srebrnych i 2 brązowe medale. Zawodnicy godnie reprezentowali gminę Banie Mazurskie w ostatnim turnieju w 2017 roku w nowych klubowych strojach. Reprezentowali również swoje szkoły: ZPO Banie Mazurskie, szkoły podstawowe w Lisach, Grabowie i Boćwince oraz TWM w Giżycku.

 Klub Sportowy Jaćwing Gołdap sekcja Banie Mazurskie 

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!