Loading


LISY. W środę, szóstego grudnia, naszą szkołę odwiedził święty Mikołaj. Dzieci z przedszkola już od rana uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, zorganizowanych we współpracy z lokalnym stowarzyszeniem "Nadzieja". Przedszkolaki przygotowały św. Mikołajowi niespodziankę. Upiekły z paniami świąteczne pierniczki. Kiedy strudzony i głodny przybył do nas, poczęstowaliśmy go piernikami, z czego bardzo się ucieszył. Dzieci z pierwszej klasy pięknie recytowały wierszyki, wspólnie z przedszkolakami głośno śpiewały piosenki. Wszyscy starali się jak najlepiej zaprezentować dla wyjątkowego gościa. Św. Mikołaj był bardzo dumny ze swoich dzieci i nauczycieli, wszystkim wręczył prezenty. Dzieci serdecznie pożegnały kochanego gościa i obiecały, że będą grzeczne przez cały rok.

Magdalena Grzeszczak

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!