Loading


BANIE MAZ. W ramach II edycji projektu „Dom, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom” oraz akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz as. szt. Marta Andruczyk spotkali się 13 listopada z uczniami kl. 1 i 2 z Zespołu Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich.

W ramach tych przedsięwzięć pani Marta porozmawiała z dziećmi o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tłumaczyła, jak dzieci powinny zachowywać się podczas korzystania z dróg, informowała którą stroną powinien poruszać się pieszy i zwracała uwagę jak bardzo ważne dla bezpieczeństwa pieszych jest noszenie na odzieży różnego rodzaju elementów odblaskowych.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały bajek przeczytanych przez pana starostę i panią policjantkę, które w prosty i atrakcyjny dla dzieci sposób uczyły je o trudnych kwestiach związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Na koniec spotkania zostały rozdane zakładki do książek oraz piękne odblaski.

GBP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!