Loading


BANIE MAZ. Mikołajki to czas na który dzieci oczekują cały rok. W środę, 6 grudnia w auli GOKiP odbyło się spotkanie mikołajkowe dla najmłodszych. Było gwarno i radośnie dzięki wielu atrakcjom, które przygotowano. Organizatorami tegorocznych mikołajek byli: GOKiP, GBP i Rada Rodziców ZPO w Baniach Mazurskich.

Dziecięca impreza rozpoczęła się od przedstawienia kukiełkowego, a potem zaczęło się. Zabawa po zabawie przeplatane tańcami, w towarzystwie białego misia i rozbawionej myszki. Po tak wyczerpujących zabawach, dzieci z niecierpliwością zaczęły wypatrywać świętego Mikołaja. Światło się przyciemiło, aż w końcu nadszedł. Stary, zdyszany, z worami prezentów, w towarzystwie śnieżynki. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

To był naprawdę niezapomniany mikołajkowy dzień, nie tylko dla dzieci, ale także dla nas, dorosłych. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu mikołajkowych szaleństw dla dzieci.

GOKiP w Baniach Maz. 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!