Loading


GOŁDAP. 29 listopada w Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się posiedzenie zarządu oddziału powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gołdapi. Na samym początku spotkania starosta gołdapski Andrzej Ciołek (będący również prezesem zarządu) odznaczył przyznanym już wiosną Medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego” dh. Katarzynę Żelaźniak. Pani Katarzyna na wysokim poziomie realizuje misję na rzecz poprawy bezpieczeństwa przeciwpożarowego w powiecie gołdapskim. Ponadto to właśnie ona jest główną pomysłodawczynią i osobą zajmującą się krwiodawstwem w OSP w Surminach. Dzięki jej działalności oraz druhów z OSP od 2015 roku udało się pozyskać podczas akcji krwiodawczych aż 100 litrów krwi. Gratulujemy wspaniałej inicjatywy.

W dalszej części posiedzenia druhowie zapoznali się m.in. z informacją na temat stanu bezpieczeństwa przeciwpożarowego, a także przyjęli plan działalności zarządu na rok 2018.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!