Loading


BANIE MAZ. 27 listopada aktorzy teatru Krak-Art z Krakowa wystawili spektakl pt. "Czerwony Kapturek". Wprowadzili do znanej bajki wiele humorystycznych elementów, które wywołały u dzieci mnóstwo pozytywnych emocji, radości i strachu, gdy na scenie pojawił się wilk. Wesoły spektakl uczy dzieci posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzega je, by nie ufać nieznajomym. Przedstawienie jest interaktywne, angażuje widzów do tworzenia akcji.

Bajkę obejrzeli i aktywnie uczestniczyli dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego i z klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Baniach Mazurskich. Dziękujemy GOKiP w Baniach Mazurskich za udostępnienie sali.

GBP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!