Loading


BANIE MAZ. Festiwal to doskonała okazja do popularyzacji piosenki harcerskiej wśród społeczeństwa. To również idealna okazja, aby wykazać się swoim talentem muzycznym, ale przede wszystkim miło spędzić czas.

18 listopada w auli GOKiP odbył się I Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, w którym udział wzięły drużyny z Bań Mazurskich oraz z Gołdapi. Wspaniałe występy uczestników i wspólna integracja grup pokazała, jak bardzo ważnym w dzisiejszych czasach, zwłaszcza wśród ludzi młodych jest zachęcenie ich do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym. Dziękujemy za uczestnictwo i wspaniałe występy, które umiliły ten listopadowy dzień.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!