Loading


SURMINY. W piątek przed godz. 23 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w Surminach auto wjechało do rowu. Świadkowie chcieli udzielić poszkodowanemu niezbędnej pierwszej pomocy. Jak się szybko okazało, 31-letni kierowca nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Za to wstępna rozmowa z nim wykazała, że jest pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Na miejsce natychmiast wezwano gołdapskich funkcjonariuszy. Policjanci ustalili, że mężczyzna sam podróżował oplem, był pijany i nie udało mu się utrzymać panowania nad autem. W wyniku tego zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu. Badania alkomatem wykazały, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu.

Mimo, że zdarzenie wyglądało groźnie, 31-latek nie odniósł poważnych obrażeń. W konsekwencji mężczyzna stracił prawo jazdy i za swoje nieodpowiedzialne zachowanie wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności oraz kilkutysięczna grzywna. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!