Loading


BANIE MAZ. 3 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Mazurskich zaprosiła grupę przedszkolną "Mali Tropiciele" z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich na warsztaty biblioteczne pt. „Lokomotywa”.

Maluszki po uważnym wysłuchaniu wiersza Juliana Tuwima miały za zadanie przyporządkowanie przedmiotów, osób, które jechały w poszczególnych wagonach. „Mali Tropiciele” chętnie uczestniczyli w zabawie, doskonaląc umiejętność uważnego słuchania, klasyfikowania przedmiotów i rozpoznawania cyfr. Z ogromnym zaangażowaniem wykonywali wszystkie zadania. Spotkanie zakończyliśmy wspólnym przejazdem pociągu. Na chwilę przeobraziliśmy się w lokomotywę z wagonikami i z uśmiechem na twarzy pokonaliśmy kolorowy tunel, który stał na drodze przejazdu. Na zakończenie przedszkolaki wypożyczyły książeczki i dostały drobne upominki w postaci zakładki do książek.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!