Loading


BANIE MAZ. 4 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki”. W tym roku do udziału zaproszono również dzieci z oddziałów przedszkolnych w Boćwince oraz Grabowie. Na scenie zaprezentowało się łącznie 27 uczestników, w dwóch kategoriach wiekowych: 3/4-latków i 5/6-latków.

Występujących oceniało jury w składzie: Janina Kowalewska, Wioleta Pawłowicz i Małgorzata Groch. Przy ocenie brało pod uwagę: dobór repertuaru, umiejętności wokalne, interpretacje i ogólny wyraz artystyczny.

wyniki - kategoria soliści, 3 i 4 lata

 1. Julia Płatosz

wyniki - kategoria soliści, 5 i 6 lat

 1. Weronika Zarzecka
 2. Lena Załuska
 3. Zofia Dzierżanowska

wyniki - kategoria zespoły, 3 i 4 lata

 1. dzieci z oddziału przedszkolnego w Boćwince
 2. dzieci z przedszkola „Bajkolandia” w Lisach

wyniki - kategoria zespoły, 5 i 6 lat

 1. dzieci z przedszkola samorządowego („zerówka”) w Baniach Mazurskich
 2. dzieci w przedszkola samorządowego w Baniach Mazurskich

Ideą przeglądu była prezentacja umiejętności muzycznych oraz lepsze poznanie się dzieci i wspólna zabawa. Każdy z małych artystów otrzymał dyplom uczestnictwa oraz nagrodę niespodziankę. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, wspaniałe występy artystyczne i wspólną zabawę; paniom zasiadającym w jury za zaangażowanie i poświęcony czas; wszystkim osobom, które zaszczyciły nas swoją obecnością. Do zobaczenia za rok.

GOKiP w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
 • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
 • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
 • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
 • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
 • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
 • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
 • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie