Loading


LISY. 26 października przedszkolaki z „Bajkolandii” oraz uczniowie klasy 1 Szkoły Podstawowej w Lisach złożyli uroczyste ślubowanie przed licznie zgromadzonymi rodzicami i nauczycielami. Przedszkolaki przyrzekały, że co dzień rano będą mieli buzie roześmiane, nie będą płakać i szlochać oraz panie mocno kochać. Zapewniały, że będą zabawki porządkować, grzecznie bawić się i fikać, w mig zajadać z talerzyka i nie będą robić w galoty, bo z tym dużo roboty. To wszystko dlatego, że chcą zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami.

Pierwszaki zaś przed uroczystym ślubowaniem przywitały się piosenką „Słoneczko woła cię” na tle interesującej prezentacji multimedialnej, która wprowadziła wszystkich w radosny nastrój. Na tablicy pojawiły się zdjęcia i scenki z życia ślubujących.

Po części artystycznej pierwszaki musiały przemienić się z Budrysów, jako stworzeń sękatych, kudłatych, niesfornych i nienaznaczonych piętnem kredy szkolnej w uczniów klasy 1 za sprawą Wielkiego Magika i jego pomocników. Następnie dzieci uroczyście złożyły ślubowanie, a dyrektor pasował je na uczniów klasy 1. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, a rodzice zaprosili uczestników uroczystości na słodki poczęstunek.

Alina Chomyn
SP w Lisach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie