Loading


BANIE MAZ. W piątkową noc, około godziny 23.00 policjanci zostali powiadomieni, że w płot jednej z posesji w Baniach Mazurskich wjechało audi.

Policjanci po przybyciu na miejsce zdarzenia nie zastali nikogo, ko mógłby podróżować tym autem. Szybko jednak ustalili, kto mógł być kierowcą. Błyskawicznie w tej sprawie zatrzymany został 43-letni Mieczysław E. Był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Przyznał się, że to on jechał samochodem. Okazało się też, że nie sam. Jego współpasażer trafił do szpitala.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają gołdapscy policjanci.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie