Loading


BANIE MAZ. 18 października na spotkanie z książką w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" do biblioteki przybyła grupa przedszkolna 5-latków z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich z wychowawczynią Jolantą Stabińską. Zaproszenie do głośnego czytania przyjęła Beata Budzińska - dyrektor miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania z serii „Poczytajki pomagajki” Joanny Olech pt. "Arcybolek". Celem tej serii jest wzmocnienie dzieci, szczególnie tych, które z domowego zacisza trafiają do grup przedszkolnych czy szkolnych, oraz pokazania im, że:
  - każdy jest inny
  - cechy charakteru i wyglądu często decydują o akceptacji nas przez innych, dlatego warto pracować nad sobą
  - sukces może przyjść w każdej, nawet najmniej niespodziewanej chwili
  - dzięki przyjaciołom nasze życie stają się lepsze i ciekawsze.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania przez panią Beatę Budzińską.

GBP w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie