Loading


GM. BANIE MAZUSRKIE. W związku z podpisanym porozumieniem z wojewodą warmińsko-mazurskim, gmina Banie Mazurskie otrzymała dotację, w ramach której przystąpiła do działań mających na celu poprawę stanu cmentarzy wojennych na terenie gminy.

Miejsca pochówków są porządkowane oraz pozbawiane nadmiaru roślinności, a dzięki m.in. uczytelnianiu inskrypcji, nadszarpnięte upływem czasu pomniki na nowo odzyskują swoją powagę. W konsekwencji corocznych, systematycznych prac remontowo-konserwacyjnych i porządkowych, pamięć o poległych żołnierzach została przywrócona, a estetyka miejsc ich spoczynku uległa diametralnej poprawie.

Urząd Gminy w Baniach Mazurskich

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie