Loading


LISY. W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły zaprosili nauczycieli na wyjątkowo radosną uroczystość. Tym, którzy prowadzą do źródeł wiedzy podziękowali za przekazywaną wiedzę, za poświęcenie i cierpliwość, za czujność i troskę, za uśmiech, serce i dobre słowo. Życzyli wszystkim pracownikom szkoły radości i satysfakcji z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i uczniów tylko wzorowych. W tej części nie zabrakło pięknych piosenek oraz dobrego szkolnego humoru.

Po części artystycznej głos zabrał Bogdan Chomyn - dyrektor szkoły. Wręczył 2 certyfikaty „Przyjaciela Szkoły” za bezinteresowną pomoc dla dobra naszych dzieci oraz 4 nagrody nauczycielom za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej. Życzenia do pracowników szkoły skierowali także zaproszeni goście, a wszyscy spotkali się na słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole mają na celu przede wszystkim rozwój samorządności uczniów. Tego dnia, pod czujnym okiem dorosłych, uczniowie stają się nauczycielami: prowadzą zajęcia, opiekują się najmłodszymi, pomagają innym pracownikom szkoły. Ucząc innych, sami nabywają wiedzę.

Anna Orzeł, SP w Lisach

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie