Loading

BANIE MAZ./SULEJÓWEK. 7 października w Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki ICO pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Łączy nas sport nie narkotyki", której to ambasadorem jest Jacek Forysiak.

W turnieju wzięło udział 170 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Klub Sportowy Jaćwing Gołdap sekcja Banie Mazurskie wystawił 10 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Zdobyli oni 7 złotych,7 srebrnych i 5 brązowych medali. Dodatkowo zawodniczka tego klubu została przez organizatora wybrana najlepszą zawodniczką turnieju i zdobyła piękny puchar.

Jacek Forysiak, trener Jaćwingów i kadry Polski PFKB juniorów w light contacie, był bardzo zadowolony z wysokiego poziomu zawodów jak również poziomu swoich zawodników. To ważne zwłaszcza przed zbliżającym się dużymi krokami Zunifikowanymi Mistrzostwami Świata Mieszanych Sztuk Walki we Włoszech, do których to klub Jaćwing wystawi 3 zawodników.