Loading


BANIE MAZ./SULEJÓWEK. 7 października w Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Polski Mieszanych Sztuk Walki ICO pod patronatem Polskiej Federacji Kickboxingu oraz Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Łączy nas sport nie narkotyki", której to ambasadorem jest Jacek Forysiak.

W turnieju wzięło udział 170 zawodników z 22 klubów z całej Polski. Klub Sportowy Jaćwing Gołdap sekcja Banie Mazurskie wystawił 10 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych. Zdobyli oni 7 złotych,7 srebrnych i 5 brązowych medali. Dodatkowo zawodniczka tego klubu została przez organizatora wybrana najlepszą zawodniczką turnieju i zdobyła piękny puchar.

Jacek Forysiak, trener Jaćwingów i kadry Polski PFKB juniorów w light contacie, był bardzo zadowolony z wysokiego poziomu zawodów jak również poziomu swoich zawodników. To ważne zwłaszcza przed zbliżającym się dużymi krokami Zunifikowanymi Mistrzostwami Świata Mieszanych Sztuk Walki we Włoszech, do których to klub Jaćwing wystawi 3 zawodników.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie