Loading


BANIE MAZ. 19 września do Gminnej Biblioteki Publicznej zaprosiliśmy grupę sześciolatków z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Baniach Mazurskich na warsztaty z Karoliną Wilczyńską pt: "Na czym polega pisanie książki". Wspólnie z uczestnikami stworzyła ona historię o dziewczynce i kotku, który zgubił się w lesie. Historia została namalowana, a dzieci były jej autorami. W drugiej części spotkania każdy pisał swoja książkę w formie rysunku. Wyobraźnia dzieci nie miała końca, każda z historii była ciekawa i zaskakująca.

Dziękujemy serdecznie Karolinie Wilczyńskiej za przeprowadzenie w tak miłej i sympatycznej atmosferze warsztatów dla naszych dzieciaczków.

Gminna Biblioteka Publiczna w Baniach Maz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie