Loading


BANIE MAZ. 18 września w Gminnej Bibliotece Publicznej w Baniach Mazurskich odbyło się spotkanie autorskie z Karoliną Wilczyńską - pisarką, trenerką, terapeutką.

Pani Wilczyńska okazała się osobą niezwykle sympatyczną, bardzo pogodną i otwartą co sprawiło, że spotkanie było ożywione, a dyskusja o emocjach i sile kobiecości była ciekawa i interesująca. Na wstępie spotkania autorka opowiedziała czytelniczkom o sobie, o swoich pasjach także o tym, czym jest dla niej pisarstwo, skąd czerpie tematy do swoich powieści i czy bohaterowie jej prozy to postacie rzeczywiste czy fikcyjne. W dalszej części spotkania autorka nakreśliła kulisy powstania cyklu „Stacja Jagodno” i uchyliła rąbek tajemnicy, że jeszcze nie kończy tej powieści, co ucieszyło nasze czytelniczki, które czekają już z niecierpliwością na ukazanie się szóstej części.

W swoim dorobku literackim może się pochwalić między innymi takimi pozycjami jak: „Performens”, „Ta druga”, „Anielski kokon”, „Jeszcze raz, Nataszo”, cykl „Stacja Jagodno”, "Ja kochanka", "Wędrowne ptaki". Jej twórczość została doceniona i wyróżniona na Ogólnopolskim Konkursie Literackim w 2011 roku. Podczas I edycji Festiwalu Literatury Kobiecej w Siedlcach w 2012 roku została nominowana do nagrody Pióra za powieść „Ta druga”. Wygrała również dwa konkursy na opowiadania: „Secretum calligo” i „Littera Scripta”.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie