Loading


BANIE MAZ. 17 września na orliku w Baniach Mazurskich animatorzy zorganizowali VII Nocny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Gołdapskiego. Po zaciętej rywalizacji zwycięską okazała się drużyna Sami Swoi Węgorzewo. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Baluta z zespołu Żubr Budry, a najlepszym bramkarzem Maciej Klisko z Sami Swoi Węgorzewo. Najlepszym zawodnikiem turnieju okrzyknięto Bartłomieja Siłkowskiego z zespołu Borkowina.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a osoby wyróżnione indywidualnie statuetki oraz dyplomy. Nagrody ufundowane przez starostę gołdapskiego wręczył uczestnikom Marek Miros.

Gratulujemy organizatorom kolejnego udanego turnieju. Wyrazy uznania należą się Krzysztofowi Zarębie, który za każdym razem czuwa nad organizacją i sprawnym przebiegiem zawodów, nieustannie przyczyniając się do rozwoju sportu w naszym powiecie.

klasyfikacja końcowa:
  1. Sami Swoi Węgorzewo
  2. Orlik Żelazki
  3. Borkowina
  4. Żubr Budry
  5. Tęcza Gołdap
  6. Akademia Piłkarska Banie Mazurskie, rocznik 2001 i młodsi.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!